Hoover | Pure Epa microfiber Vacuum cleaner bags | H81, | White
- TootjadHoover
- Mudel: H81
- Saadavus: 5
-
15€
Hoover | Pure Epa microfiber Vacuum cleaner bags | H81, | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Kottide arv | 4 bags |
| Muud funktsioonid | Not reusable |
| Net weight | 0.2 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 1440 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Producer | Hoover |
| Producer product family | Pure Epa microfiber Vacuum cleaner bags |
| Producer product name | H81, |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | White |
| Ühilduvus | for TX50PET 011 |
| Volume (m3) | 0.0012 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: hoover pure epa microfiber vacuum cleaner bags h81, white, h81, hoover, tolmuimejad

